HAKKIMIZDA

2009 yılından beri medikal firma sektöründe hizmet veren huri medikal firması ailesi olarak karşınızdayız. Cinsel sorunlar hayatımızın dört bir yanında bulunmaktadır. Bu sorunlar yüzünden nice evli çiftlerin yuvası yıkılmıştır. Ve nice güzel birliktelikler cinsel sorunlar sebebiyle son bulmuştur. Bizler tüm insanlığa hizmet vererek en azından cinsel sorunlar yüzünden kaynaklanan ayrılmaların önüne geçmek için kaliteli hizmet anlayışını benimseyerek çaba gösteren büyük bir kurumuz.

Firmamızın öncelikli hedefinde müşteri ve müşteri memnuniyeti gelmektedir. Bireyin hayatında yaşanılan sorunlu atıkları bertaraf etmek için bizler her daim destek vermeye devam edeceğiz. Cinsel sorunlar hayatınızda bir kâbus olmasın bir yük olmasın istiyoruz. Ayrıca bunu istemekle kalmayıp gerçekleşmesini sağlıyoruz. Yerli ve ithal orijinal ürünlerin pazarlamasını yaparak erkek ve bayan bireyin cinsel tatminsizlik, performans düşüklüğü ya da Erektil Disfonksiyon bozukluğu sorunlarını ortadan kaldırılmasına yardımcı olmaktayız.

Satışlarımız tamamen internet üzerinden sağlanmaktadır. Profesyonel müşteri temsilcilerimiz sizlere satışını yaptığımız tüm ürünler hakkında detaylı ve doğruyu bilgiyi aktarmaktadırlar. Ayrıca kurumumuzda yasal olarak satışı yapılabilen ve reçetesiz olarak da satılan ürünler satılmaktadır. Sadece doktor reçetesi ile satışı yapılan ürünler bünyemizde bulunmamaktadır. Firmamız birçok kurum ve kuruluşlarda faaliyet göstermektedir. Firmamızı sadece ürün siparişi vermek için değil ayrıca bilgi ve destek almak için de arayabileceğinizi unutmayınız.

 

VİZYONUMUZ VE MİSYONUMUZ

Vizyonumuz ve misyonumuz tamamı ile müşteri odaklıdır. Firmamız Türkiye pazarında satılan cinsel içerikli performans arttırıcı ürünleri, Sex oyuncaklarını, erken boşalma ürünlerini ve penis büyütme ürünlerinin pazarlamasını yapmaktadır. Bu pazar payını genişleterek sadece yurtiçi satışlarıyla değil aynı zaman da yurtdışı satışlarıyla da gerçekleştirmektedir.

Huri medikal firması cinsel ürün sektörünün öncü firmalarından bir tanesidir. Firmamızı sadece ürün siparişi vermek için değil herhangi bir üründe detaylı bilgi almak için de istediğiniz zaman aralığında Whatsapp üzerinden yazabilir ya da telefon aracılığıyla aramalarınızı yapabilirsiniz.

Cinsel soranlarınızda öncelikle bir hastane kurumuna başvurarak hekiminize muayene olmalısınız. Bu noktada asıl sorunlarınız da hekiminizin görüşü büyük önem arz etmektedir. Bu doğrultuda size önerilen ilaçlarınızı daha uygun fiyata satın almak ve ayağınıza kadar getirtmek için müşteri temsilcilerimizi arayabilirsiniz. Firmamız sadece kargo gönderimlerini gerçekleştirmektedir.

Profesyonel ekibimiz yurtiçi ve yurtdışı gönderimlerini profesyonelce hazırlayıp aynı gün kargo firmasına teslim etmektedir. Sizler de huri medikal firmasının hizmetlerinden faydalanmak ve sorunlarınıza çözüm getirmek istiyorsanız yurtiçi ve yurtdışı gönderimleriniz için tarafımıza ulaşmanız yeterlidir. Huri medikal ailesi sizlere sağlıklı ve huzur dolu günler diler.

İLETİŞİM


Telefon:0543 834 43 58
Copyright © 2020 Tüm Haklari Saklidir. | Viagra Fiyat